خانه / رشته‌ها / آموزش مدیریت پروژه (MSP)

آموزش مدیریت پروژه (MSP)

آموزش مدیریت پروژه همراه با مایکروسافت پروژه

مدیریت پروژه

مدیریت پروژه یا Project Management فرآیندی است در جهت حفظ مسیر پروژه، برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و موجه، بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت، در حین اجرای پروژه، که از ابزار و تکنیک‌های خاص خود، در انجام این مهم کمک می‌گیرد. در واقع کنترل اجرای دقیق و کامل برنامه‌ی تدوین‌شده برای پروژه است، به طوری که هنگام خروج از برنامه بتوان با تشخیص علل و طرح اقتصادی‌ترین فعالیت‌ها، پروژه را به نزدیک‌ترین حالت ممکن در مسیر اولیه و اصلی خود باز گرداند. کنترل پروژه در این راه از سه عامل زیر بهره می‌گیرد:

  1. تعیین وضعیت واقعی پروژه
  2. مقایسه وضعیت واقعی با برنامه
  3. در نظر گرفتن اقدام اصلاحی
نرم‌افزارهای رایج کنترل پروژه شامل سری نرم‌افزارهای پریماورا وهمچنین نسخه‌های مایکروسافت پروجکت است.


دوره‌ی آموزشی مدیریت پروژه همراه با MSP

در این دوره‌ی آموزشی سعی شده تا دانش مدیریت پروژه بر اساس یک دوره‌ی دانشگاهی به همراه آموزش نرم افزار کاربردی آفیس پروژه در راستای استفاده‌ی موثر از این علم آموزش داده شود. دانش مدیریت پروژه که یکی از دانش‌های بسیار کاربردی بوده بازار کار فرارانی را امروز به خود اختصاص داده و علاقه‌مندان با گذاراندن این دوره توانایی کار کردن در این حوزه تخصصی را خواهند داشت.

سرفصل‌های دوره

این دوره به طور کلی به سه مبحثِ رسمی و عمرانی، دانشگاهی و نرم‌افزاری تقسیم‌بندی می‌شود که هر یک از فیلم‌های آموزشیِ تهیه‌شده در حداقل یکی از این طبقات قرار خواهند گرفت. در بحث‌های رسمی و عمرانی بسیاری از مواردی که بایست در اینگونه پروژه‌ها در نظر گرفته شود گفته خواهد شد و شاید در پروژه‌های شخصی یا کوچک‌ترِ درون‌سازمانی کمتر ملموس باشند. در مبحث دانشگاهی موارد ریاضیاتی و آکادمیک پررنگ خواهند بود و دوستانی که می‌خواهند در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کنند و یا این دوره را در دانشگاه در مقطع لیسانس بگذرانند باید توجهی خاص به آن نشان دهند. در مبحث نرم‌افزاری که برای تمامی گروه‌ها کاربرد دارد کار با نرم افزار آفیس پروژه تشریح خواهد شد.

درباره ی شرکت دیاکو

شرکت دیاکو
شرکت دیاکو در راستای ارتقای سطح دانش و صنعتی سازی ایران بزرگ، در حرکت است. این شرکت با تکیه بر کمک ایزد توانا و تلاش و کوشش کارکنان خود، هدفش را ارائه بهترین خدمات علمی، مشاوره ای و صنعتی قرار داده است مٲموریت ما ارائه خدمات علمی، پژوهشی و عملی در زمینه فن آوری اطلاعات، مدیریت، سیستم‌ها و روش‌ها می‌باشد. شرکت دیاکو با توجه به پیشرفت روزافزون صنعت در میهن عزیزمان، همواره در یادگیری علم کوشا بوده و تمام تلاش خود را در راستای انتقال علوم فرا گرفته به هم وطنان خود، معطوف می‌دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *