خانه / رشته‌ها / رشته‌های دانشگاهی / زبان‌های خارجی / زبان انگلیسی / مجموعه آموزش زبان انگلیسی Let’s Talk in English

مجموعه آموزش زبان انگلیسی Let’s Talk in English

مجموعه آموزش زبان انگلیسی Let's Talk in English

دانلود رایگان مجموعه آموزش زبان انگلیسی Let’s Talk in English

مجموعه‌ی Let’s Talk in English (بیایید انگلیسی صحبت کنیم) یک برنامه‌ی آموزشی تلویزیونی است که برای اولین بار در سال ۱۹۸۱ از شبکه CNL پخش شد. این برنامه به عنوان پرفروش‌ترین مجموعه‌ی آموزش زبان در کشور تایوان شناخته شد که جوایز متعددی را نیز در آن سال‌ها از آن خود نمود. این آموزش در کلاس‌های زبان و سطوح مختلف مقدماتی تا پیشرفته مورد استفاده قرار گرفته است. روش آموزش در Let’s Talk in English به شیوه‌ای کاملاً جذاب و سرگرم‌کننده دنبال می‌شود. برنامه از آیتم‌ها و بخش‌های متنوعی از جمله مصاحبه، نمایش فیلم و انیمیشن، تدریس، میان برنامه و … برخوردار است که مباحث گوناگونی نظیر خرید، حمل و نقل، مسافرت، گفتگوهای اداری، اوقات فراغت، زندگی در خانه و … را پوشش می‌دهد.
تمرکز مجموعه‌ی ویدئویی “بیایید انگلیسی صحبت کنیم” بیشتر بر روی تقویت و آموزش مهارت مکالمه انگلیسی و آموزش گوش کردن انگلیسیِ کاربران است. اما علاوه بر بحث تقویت Speaking و تقویت Listening در روند برنامه، سایر مهارت‌های زبان‌آموزان نیز تقویت می‌شود. طراحی و ضبط این برنامه به گونه‌ای است که برای تمامی سطوح زبان انگلیسی (مبتدی، متوسط و پیشرفته) قابل استفاده است.

توضیحات بیشتر

زمان مجموعه‌ی Let’s Talk In English بیش از ۲۵ ساعت فیلم آموزشی است و تمامی مکالمات با زیر نویس انگلیسی و دیالوگ به لهجه‌ی امریکن است. موضوعات ارائه‌شده بیشتر موضوعات عمومی و اجتماعی از قبیل سفر، خرید کردن، انجام امور بانکی، مکالمات روزمره، گفتگوهای دوستانه، موسیقی، بیان شادی و ناراحتی و … است. این مجموعه آموزش زبان انگلیسی، علاوه بر فیلم‌های آموزشی از قسمت‌های مختلفی مثل مصاحبه با اشخاص خاص، مکالمه‌ی تلفنی، میان‌برنامه‌های طنز و انیمیشن، خبر و …  تشکیل شده است. برنامه معمولا توسط اجرای بسیار جذاب دو مجری خانم و آقا شروع و ادامه می‌یابد.

روش خرید چگونه است؟
برای خرید روی دگمه‌ی خرید پستی در همین صفحه کلیک کنید تا به بخش فروشگاهی سایت منتقل شوید. در آنجا می‌توانید مراحل خرید را طی کنید و بسته به تمایل خود این مجموعه را روی DVD یا روی حافظه‌ی USB دریافت کنید.

خرید پستی مجموعه Let’s Talk in English

درباره ی گروه آموزشی پوناتو

گروه آموزشی پوناتو
گروه آموزشی پوناتو با هدف تولید مجموعه‌های آموزشی فارسی و نیز یکپارچه کردن آموزش‌های ویدئوئی آنلاین فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است. در حال حاضر مجموعه‌های آموزشی بسیاری در اینترنت وجود دارد که بسیاری از کاربران به دلیل پراکندگی این مجموعه‌ها به آن‌ها دسترسی ندارند. ما سعی می‌کنیم این مجموعه‌ها را به شما معرفی کنیم و امکان مشاهده آنلاین و دانلود آن‌ها را فراهیم کنیم. برای آن دسته از کاربرانی که به دلیل سرعت پائین‌تر اینترنت، نمی‌توانند به صورت آنلاین این آموزش‌ها را مشاهده یا دانلود کنند، امکان خرید پستی نیز فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *