خانه / رشته‌ها / رشته‌های دانشگاهی / زبان‌های خارجی / زبان انگلیسی / مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today

مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Today

آموزش زبان انگلیسی English Today

دانلود رایگان کامل‌ترین مجموعه‌ی ویدئویی آموزش زبان انگلیسی English Today

مجموعه‌ی ویدئویی English Today، را می توان بزرگترین سری ویدئویی آموزش زبان انگلیسی دانست که تا به حال تولید شده است. مجموعه‌ی آموزش زبان انگلیسی English Today متشکل از منابع مطالعاتی متنوع زبان انگلیسی از قبیل فایل‌های آموزشی ویدئویی، فیلم‌های کوتاه، فایل‌های صوتی و فایل‌های PDF است.

این مجموعه از سوی کمپانی ETS در شش سطح از کاملاً مقدماتی تا کاملاً پیشرفته است (توضیحات سطوح در ادامه‌ی مطلب). شما در این مجموعه هر آنچه که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز است را فرا خواهید گرفت. همچنين اين مجموعه توسط موسسه ETS (خدمات آزمون‌های آموزشي) به عنوان يکي از معتبرترين روش‌هاي آموزشی جهت آمادگي در آزمون تافل انتخاب شده و استفاده از آن برای دانشجويانی که قصد تحصيل در دانشگاه‌های آمريکايي و اروپايي را دارند و حتي کساني که براي کار و تجارت به کشورهاي آمريکايي و اروپايي سفر مي‌کنند، بسیار مفید خواهد بود.

فایل‌های ویدئویی English Today ویژگی داستانی دارد. یعنی در سیر روند یک داستان، زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود. پس از نمایش فیلم در بازه‌های زمانی متفاوت، مدرس مربوطه به جملات مهم و همچنین نکات گرامری اشاره می‌کند. همچنین برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی، مصاحبه‌هایی  با افراد مختلف تنظیم شده که یادگیری زبان را تسریع خواهد بخشید. هریک از دروس این مجموعه بر روی یک موضوع خاص زندگی از قبیل سلام و احوالپرسی، خرید، آب و هوا و … تمرکز خواهد داشت.

علاوه بر فایل‌های ویدئویی فایل‌های صوتی تمامی مکالمات هر درس نیز در میان فایل‌های دانلودی گنجانده شده است. این امر به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا با استفاده از فایل‌های صوتی به مرور درس‌ها در تاکسی، اتوبوس و … بپردازند.

به طور کلی روش English Today به‌این‌گونه است که ابتدا فایل‌های تصویری را مشاهده می‌کنید، سپس به کمک فایل‌های صوتی درس را مرور کرده و در نهایت به تمرین های موجود در فایل‌های PDF پاسخ می‌دهید.

مشاهده‌ی ویدئوی نمونه از مجموعه‌ی
English Today

خرید پستی مجموعه English Today

توضیحات بیشتر

چه کسانی می‌توانند از English Today استفاده نمایند؟
همه مي‌توانند از اين بسته‌ی آموزشي استفاده کنند؛ چه افرادي که فقط با الفبای زبان انگليسي آشنايي دارند و چه اساتيد دانشگاه‌ها و مترجمان حرفه‌ای. زيرا اين بسته‌ی آموزشي به گونه اي ساخته شده که قابل استفاده براي همه باشد حتي کساني که فقط با الفبای زبان انگليسي آشنايي دارند! اين مجموعه متشکل از ۲۶ قسمت است و به شش سطح مختلف تقسیم‌بندي مي‌شود.

لهجه‌ی English Today بریتیش است یا امریکن؟
هر دو لهجه‌ی British و American در این مجموعه وجود دارد.

آیا می‌توان از English Today برای آمادگی آزمون تافل استفاده کرد؟
بله، اين مجموعه توسط موسسه‌ی ETS (خدمات آزمون‌هاي آموزشي) به عنوان يکي از معتبرترين روش‌هاي آموزشي جهت آمادگي در آزمون تافل انتخاب شده و استفاده از آن به دانشجوياني که قصد تحصيل در دانشگاه‌هاي آمريکايي و اروپايي را دارند و حتي کساني که براي کار و تجارت به کشورهاي آمريکايي و اروپايي سفر مي‌کنند توصيه ميگردد.

روش آموزش زبان English Today چیست؟ آیا فقط استاد درس می‌دهد؟
در فيلم‌هاي اين مجموعه، زبان انگليسي با روشي جديد و بسيار تاثيرگذار به زبان‌آموزان آموزش داده مي‌شود. در واقع زبان‌آموز با مشاهده‌ی دقيق اين فيلم‌ها مي‌تواند طريقه صحبت کردن و مکالمه به زبان انگليسي را فرا بگيرد و همچنين با گرامر و نکات دستوري زبان انگليسي به صورت کامل آشنا شود. يکي از نکات قابل توجه در رابطه با فيلم‌هاي اين مجموعه شکل داستاني آن است به گونه‌اي که در آن فقط استاد مربوطه صحبت نمي‌کند بلکه به عنوان مثال براي توضيح برخي از مطالب از قسمت‌هايي از فيلم‌هاي داستاني نيز بهره مي‌گيرد تا مطلب قابل‌فهم‌تر باشد.

آیا English Today زیرنویس انگلیسی دارد؟
بله، این مجموعه زیرنویس انگلیسی دارد و شما می‌توانید زیر نویس را فعال یا غیر فعال نمایید.

برای یادگیری زبان به کمک English Today از چه سطحی باید شروع کرد؟
شما با توجه به سطح آشنايي خود با زبان انگليسي مي‌توانيد يکي از اين شش سطح را براي شروع آغاز کنيد اما پيشنهاد سازندگان اين بسته‌ی آموزشي به زبان‌آموزن چه افراد مبتدي و چه افراد حرفه‌اي يادگيري از سطح شماره یک يعني Beginner است چراکه بهتر است زبان‌آموز از همان سطح‌هاي ابتدايي با روند آموزشي اين مجموعه آشنا شوند تا در سطح‌هاي بالاتر با مشکل روبه‌رو نشود.

آموزش‌های این دوره به شش مرحله‌ی مختلف تقسیم می‌شود:

۱- قسمت‌های شماره‌ی ۱ تا ۴ – سطح Beginner:

اگر آشنایی شما با زبان انگلیسی تنها در حد شناختن حروف الفبا و فعل‌ها و کلمات رایج انگلیسی (نظیر Hello ،Good Bye ،Good Morning و…) است، شما در این سطح قرار می‌گیرید.

۲- قسمت‌های شماره‌ی ۵ تا ۸ – سطح Elementary:

افرادی که در این سطح قرار می‌گیرند تنها دایره‌ی لغات و افعالی که می‌شناسند کمی گسترده‌تر از افراد Beginner است. در این سطح شما هنوز معنای بسیاری از کلمات را نمی‌دانید و توانایی خواندن، نوشتن و یا درک گفتار را ندارید. در این سطح شما با کلمات و افعال رایج آشنائید و تا حدودی قوائد زبان انگلیسی را می‌شناسید و می‌توانید متون خیلی ساده‌ی انگلیسی را به کمک دیکشنری بخوانید. ولی هنوز توانائی صحبت کردن و یا درک گفتار را ندارید.

۳- قسمت‌های شماره‌ی ۹ تا ۱۲ – سطح Lower Intermediate:

افراد در این سطح می‌توانند به سختی انگلیسی صحبت کنند و مفهوم خود را برسانند؛ همینطور می تواند منظور تقریبی طرف مقابل در مکالمه را متوجه شوند ولی هنوز تسلط کامل و لازم به زبان انگلیسی را ندارند.

۴- قسمت‌های شماره‌ی ۱۳ تا ۱۷ – سطح Upper Intermediate:

در این سطح پیشرفت قابل‌توجهی داشتید و می‌توانید متون انگلیسی را با کمی کمک گرفتن از دیکشنری بخوانید؛ ۷۰ درصد معنای فیلم‌ها و موزیک‌های انگلیسی را بفهمید و تا حدود نسبتاً قابل‌قبولی به زبان انگلیسی صحبت کنید.

۵- قسمت‌های شماره‌ی ۱۸ تا ۲۲ – سطح Advanced:

شما در این سطح یک زبان‌آموز حرفه‌ای هستید که هیچ مشکلی در گفتگو و مطالعه به زبان انگلیسی ندارید. با اکثر افعال و قواعد رایج آشنائید و می‌توانید به خوبی با افراد انگلیسی زبان تعامل برقرار کنید و معنای فیلم‌ها و موزیک‌های انگلیسی را بفهمید.

۶- قسمت‌های شماره‌ی ۲۳ تا ۲۶ – سطح Business:

در این سطح شما اصول و قواعد موردنیاز برای برقراری ارتباط‌های کاری و تجاری را فراخواهید گرفت.

توجه: همانطور که مشاهده نمودید، هر سطح آموزشی به چندین دوره تقسیم می‌شود. سطح مورد انتظار شما در هر سطح، پس از گذراندن تمامی دوره‌ها حاصل خواهد گشت.

آیا فایل‌های صوتی و کتاب هم در این مجموعه وجود دارد؟
بله، تمام فایل‌های صوتی مربوط به درس‌ها و تمام کتاب‌ها با فرمت PDF  (قابل اجرا در کامپیوتر) در این مجموعه قرار دارند و قابل دانلود هستند.

آیا امکان پخش این مجموعه در DVD Player خانگی وجود دارد؟
فرمت فایل‌های مجموعه‌ی English Today از نوع MP4 است و اگر تلویزیون یا دستگاه پخش شما توانائی پخش این فرمت را دارد، می‌توانید از این فایل‌ها استفاده کنید.

روش خرید چگونه است؟
برای خرید روی دگمه‌ی خرید پستی در همین صفحه کلیک کنید تا به بخش فروشگاهی سایت منتقل شوید. در آنجا می‌توانید مراحل خرید را طی کنید و بسته به تمایل خود این مجموعه را روی DVD یا روی حافظه‌ی USB دریافت کنید.

خرید پستی مجموعه English Today

دانلود فایل‌های مجموعه آموزشی English Today

رمز عبور تمام فایل‌های دانلودی:
www.irlanguage.com

درس شماره ۱

درس شماره ۲

درس شماره ۳

درس شماره ۴

درس شماره ۵

درس شماره ۶

درس شماره ۷

درس شماره ۸

خرید پستی مجموعه English Today

درس شماره ۹

درس شماره ۱۰

درس شماره ۱۱

درس شماره ۱۲

درس شماره ۱۳

درس شماره ۱۴

درس شماره ۱۵

درس شماره ۱۶

درس شماره ۱۷

درس شماره ۱۸

درس شماره ۱۹

درس شماره ۲۰

درس شماره ۲۱

درس شماره ۲۲

درس شماره ۲۳

درس شماره ۲۴

درس شماره ۲۵

درس شماره ۲۶

خرید پستی مجموعه English Today

درباره ی گروه آموزشی پوناتو

گروه آموزشی پوناتو
گروه آموزشی پوناتو با هدف تولید مجموعه‌های آموزشی فارسی و نیز یکپارچه کردن آموزش‌های ویدئوئی آنلاین فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است. در حال حاضر مجموعه‌های آموزشی بسیاری در اینترنت وجود دارد که بسیاری از کاربران به دلیل پراکندگی این مجموعه‌ها به آن‌ها دسترسی ندارند. ما سعی می‌کنیم این مجموعه‌ها را به شما معرفی کنیم و امکان مشاهده آنلاین و دانلود آن‌ها را فراهیم کنیم. برای آن دسته از کاربرانی که به دلیل سرعت پائین‌تر اینترنت، نمی‌توانند به صورت آنلاین این آموزش‌ها را مشاهده یا دانلود کنند، امکان خرید پستی نیز فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *