آموزش پاورپوینت ۲۰۱۶

آموزش مایکروسافت پاورپوینت ۲۰۱۶ - محمدمهدی عنایتی

شاید شما هم افرادی را دیده باشید که همیشه در زمان ارائه‌ی مطالبشان، اسلایدهائی زیبا و چشم‌نواز را به نمایش می‌گذارند. یکی از مهارت‌هائی که امروزه برای بسیاری از افراد از جمله دانشجویان، معلمان، اساتید دانشگاه، بازاریابان حرفه‌ای، و … ضروری به نظر می‌رسد، همین مهارت یعنی تهیه‌ی اسلایدهای حرفه‌ای و زیباست.

جالب است بدانید که:

  • در هر ثانیه بیش از ۳۵۰ بار از این نرم‌افزار در سراسر دنیا استفاده می‌شود.
  • در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد از اسلایدهای دنیا با استفاده از این نرم‌افزار ساخته می‌شوند.
  • بیش از یک میلیارد نسخه از این نرم‌افزار تا به حال روی کامپیوترهای جهان نصب شده است.

نرم‌افزار مایکروسافت پاورپوینت

نرم‌افزار مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft Office Powerpoint) محبوب‌ترین برنامه‌ی تولید اسلایدهای نمایشی است که توسط شرکت مایکروسافت و برای سیستم عامل‌های ویندوز و مکینتاش تولید می‌شود.
به کمک پاورپوینت اسلایدهایی برای نمایش یا بروشورها و اطلاعیه‌های تبلیغاتی برای چاپ ساخته می‌شود که با ویدئو پروژکتور، قابل نمایش روی دیوار و پرده هستند. در واقع کاربرد اصلی پاورپوینت ارائه‌ی مطالب با استفاده از ویدئو پروجکتور برای جمعی از افراد است و نه بر روی مانیتور و برای فرد خاص. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، وُرد آرت، فایل‌هایی از سایر برنامه‌های آفیس، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود. پاورپوینت را می‌توان قسمت سمعی و بصری مجموعه‌ی نرم‌افزاری مایکروسافت آفیس دانست. در محیط پاورپوینت، برخلاف وُرد باید خیلی خلاصه و فقط رئوس مطالب، جداول، نمودارها، عکس‌ها و … را به صورتی شکیل و زیبا در اسلایدها و با رنگ‌ها و نوشته‌های زیبا بگنجانید.


دوره آموزش نرم‌افزار مایکروسافت پاورپوینت ۲۰۱۶

در این دوره‌‌ی آموزشی که توسط اقای محمدمهدی عنایتی و در سایت آی‌تی‌پورت تهیه شده است، ایشان به مدت ۹ ساعت به آموزش نرم‌افزار مایکروسافت پاورپوینت می‌پردازد.

خرید پستی

درباره ی آی تی پورت

آی تی پورت
آی تی پورت یک مجله خبری آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات است که عمده محتوای آن بصورت تالیفی ارائه می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *