خانه / رشته‌ها / آموزش زبان انگلیسی English For You – سطح ۳: متوسط

آموزش زبان انگلیسی English For You – سطح ۳: متوسط

دوره آموزشی زبان انگلیسی English For You - سطح ۳: متوسط

آموزش زبان انگلیسی English For You

مجموعه آموزش زبان انگلیسی English For You به عنوان یکی از برترین و کامل‌ترین مجموعه‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی شناخته شده است. اگر شما هم به دنبال راهی آسان می‌گردید تا زبان انگلیسی را فرا گیرید و بتوانید به صورت روان مکالمه کنید این مجموعه ارزشمند در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به شما کمک خواهد نمود. شما می‌توانید به وسیله این مجموعه، در خانه برای خود جلسات آموزش زبان انگلیسی را برگزار کنید. استاد شما در این کلاس ها کاملا حساب شده و حرفه ای بوده و شما را از مبتدی‌ترین مباحث آموزش می‌دهد. در عمل این مجموعه کمک می‌کند تا به صورت ساده مکالمه انگلیسی را انجام دهید به طوری که پس از گذراندن این دوره تفاوت محسوسی در سطح دانش و مکالمه خود را احساس می کنید. هر سطح از دوره‌ی آموزش زبان انگلیسیEnglish For You توسط یک استاد برجسته زبان انگلیسی آموزش داده می شود.


نحوه تدریس مجموعه زبان انگلیسی English For You

فیلم‌های آموزشی English for you ابتدا هر مبحث را به‌طور کامل ارائه داده و سپس با تمرین‌های فراوان و شنیدن و تکرار کردن عبارات، آن مبحث را برای همیشه در ذهن شما ثبت می‌نمایند. در ابتدای هر درس گرامر و ساختار اصلی توسط استاد زبان توضیح داده می‌شود. پس از آن با استفاده از مثال‌های متعدد و تمرین زبان‌آموزان حاضر در استودیو، مطلب شکافته شده و سپس با مثال‌های تصویری، آن را ملموس و قابل درک می‌نمایند. بعد از گذراندن این مراحل و درک عمیق درس، با جملات متناسب و تمرین و تکراری که در فیلم‌ها گنجانده شده است، مخاطبین مطالب را به حافظه بلندمدت خود خواهند سپرد.

در انتهای هر جلسه کلیپ‌هایی از مکالمات دوستانه و روزمره متناسب با درس قرار داده شده است که شما را با محیط‌ها و مکالمات واقعی آشنامی‌سازد. بنابراین دیگر نگران نباشید. شما با هر سطح از توانایی و در هر شرایطی قادر خواهید بود با گذراندن این مراحل کارشناسی شده، مهارت مکالمه زبان خود را ارتقا دهید.


توضیحاتی درباره سطح متوسط

حال که دو بخش اول و دوم را پشت سر گذاشته‌اید وقت آن رسیده که مهارت مکالمه خود را در سطح حرفه‌ای تقویت نموده و خود را برای شرایط تخصصی‌تر و مهم‌تر آماده نمایید. این بخش از فیلم‌های آموزشی به شما که دو بخش اول را آموزش دیده‌اید و یا اینکه از پیش در این زمینه مهارت داشته‌اید، کمک خواهد نمود توانایی مکالمه به صورت کاملا حرفه‌ای را کسب نمایید.

سطح متوسط دوره‌ی آموزشی English For You شامل ۲۰ جلسه است. شما می‌توانید با کلیک بر روی عنوان هر یک از جلسات این دوره، به صورت آنلاین آن را مشاهده کنید یا فایل تصویری آن جلسه را، دانلود کنید.

خرید پستی

اگر امکان دانلود یا مشاهده آنلاین این کلاس آموزشی برای شما فراهم نیست، می‌توانید با کلیک بر روی یکی از دگمه‌های زیر، تمامی قسمت‌های آن را از طریق پُست درب منزل خود تحویل بگیرید.
اگر فقط تمایل به سفارش سطح متوسط دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی English For You را دارید بر روی دگمه‌ی زیر کلیک کنید:
خرید پستی سطح متوسط English For You در صورت تمایل به سفارش دوره‌ی کامل آموزش زبان انگلیسی English For You (شامل سه سطح مبتدی، مقدماتی و متوسط)، بر روی دگمه‌ی زیر کلیک کنید:
خرید پستی دوره کامل English For You

درباره ی گروه آموزشی پوناتو

گروه آموزشی پوناتو
گروه آموزشی پوناتو با هدف تولید مجموعه‌های آموزشی فارسی و نیز یکپارچه کردن آموزش‌های ویدئوئی آنلاین فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است. در حال حاضر مجموعه‌های آموزشی بسیاری در اینترنت وجود دارد که بسیاری از کاربران به دلیل پراکندگی این مجموعه‌ها به آن‌ها دسترسی ندارند. ما سعی می‌کنیم این مجموعه‌ها را به شما معرفی کنیم و امکان مشاهده آنلاین و دانلود آن‌ها را فراهیم کنیم. برای آن دسته از کاربرانی که به دلیل سرعت پائین‌تر اینترنت، نمی‌توانند به صورت آنلاین این آموزش‌ها را مشاهده یا دانلود کنند، امکان خرید پستی نیز فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *