خانه / رشته‌ها / آموزش زبان انگلیسی جنیفر

آموزش زبان انگلیسی جنیفر

آموزش زبان انگلیسی با تدریس جنیفر

آموزش زبان انگلیسی Learn English with Jennifer

مجموعه‌ی ویدئویی آموزش زبان انگلیسی Learn English with Jennifer با تمرکز بر روی آموزش به افراد مبتدی، در اختیاز زبان‌آموزان قرار گرفته است. مجموعه‌ی حاضر کامل‌ترین نسخه‌ی این سری از فیلم‌های آموزشی است که تاکنون منتشر شده است و متشکل از ۶۵ فایل ویدئویی است. اين مجموعه توسط خانم جنیفر لِبِدِف منتشر می‌شود. او یک معلم انگلیسی‌زبان است و اقدام به تهیه‌ی مجموعه‌های آموزشی زبان انگلیسی نموده است. ویدئوهای های آموزشی او تا کنون توجه طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جلب نموده است. آموزش زبان انگلیسی با کمک اين مجموعه بسیار ساده است. روش آموزش اینگونه است که جنیفر سعی می‌کند به یک خانم روسی که اطلاعات بسیار کمی در زمینه‌ی زبان انگلیسی دارد، از موضوعات بسیار پایه آموزش را شروع کند. او با استفاده از یک تخته‌سیاه شما را با خود همراه خواهد ساخت و با پیشرفت درس‌ها، دانش زبان انگلیسی شما را افزایش خواهد داد. محور اصلي تمام اين قسمت‌ها آموزش گفتگو و برقراري ارتباط به زبان انگليسي است و در هر يک از اين قسمت‌ها موضوعاتي از قبيل سلام و احوال‌پرسی، معرفی کردن، حروف الفبا، اعداد، سوال پرسیدن، مباحث گرامری و … آموزش داده مي‌شود. این مجموعه‌ی آموزشی بالغ بر هشت ساعت آموزش زبان انگلیسی است که می تواند توسط دو گروه زیر مورد استفاده قرار گیرد:

  1. افراد سطوح مبتدی و متوسط که امکان حضور در کلاس‌های مکالمه‌ی زبان انگلیسی برای آن‌ها فراهم نیست.
  2. مدرسان زبان انگلیسی که می‌توانند از الگوهای موضوعی این مجموعه و ترکیب آن با مباحث درسی مرتبط، استفاده نموده و آموزش خود را اثربخش‌تر نمایند.


درباره استاد این دوره

جنیفر لِبِدِف

جنیفر لِبِدِف از یک پدر و مادر فیلیپینی و امریکائی در پنسیلوانیای امریکا به دنیا آمد و بزرگ شد. در دبیرستان به یادگیری زبان فرانسوی پرداخت ولی هیچوقت نتوانست این زبان را به راحتی صحبت کند. اگرچه می‌توانست بخواند و بنویسد، ولی مکالمات زبان فرانسه را متوجه نمی‌شد. همین موضوع در او انگیزه ایجاد کرد تا تبدیل به یک معلم زبان شود. اینکه پس از شش سال مطالعه‌ی زبان فرانسه، هنوز نمی‌توانست به خوبی در زندگی روزمره از این زبان استفاده کند، او را بر آن داشت تا به دنبال پاسخی برای این ناتوانی‌اش بگردد. او مطمئن شد که یافتن پاسخ این سوال در یادگیری و یاد دادن زبان به سایر افراد است. در کالج، زبان روسی را به عنوان رشته‌ی تخصصی انتخاب کرد و آن را به خوبی فرا گرفت. جنیفر در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی به مسکو رفت و پس از ازدواج در مسکو، در همین شهر به تدریس زبان انگلیسی پرداخت. پس از پنج سال به امریکا بازگشت و در ابتدا در یک مدرسه به تدریس خصوصی و گروهی زبان پرداخت. پس از مدتی که مسئولیت‌های مدیریتی بیشتر را بر عهده گرفت، بیش از پیش به اهمیت روش و ابزارهای تدریس پِی برد و همین امر منجر به این شد که او مسئول تربیت معلم‌های زبان نیز بشود. جنیفر از سال ۲۰۰۵ و با توجه به رشد امکان فعالیت از طریق اینترنت، در خانه کار می‌کند. او از آن زمان چندین کتاب منتشر کرده است و دوره‌های آموزشی بسیاری را آماده کرده است.

خرید پستی

اگر امکان دانلود یا مشاهده آنلاین این کلاس آموزشی برای شما فراهم نیست، می‌توانید با کلیک بر روی یکی از دگمه‌های زیر، تمامی قسمت‌های آن را از طریق پُست درب منزل خود تحویل بگیرید.
خرید پستی مجموعه‌ی Learn English with Jennifer

درباره ی گروه آموزشی پوناتو

گروه آموزشی پوناتو
گروه آموزشی پوناتو با هدف تولید مجموعه‌های آموزشی فارسی و نیز یکپارچه کردن آموزش‌های ویدئوئی آنلاین فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است. در حال حاضر مجموعه‌های آموزشی بسیاری در اینترنت وجود دارد که بسیاری از کاربران به دلیل پراکندگی این مجموعه‌ها به آن‌ها دسترسی ندارند. ما سعی می‌کنیم این مجموعه‌ها را به شما معرفی کنیم و امکان مشاهده آنلاین و دانلود آن‌ها را فراهیم کنیم. برای آن دسته از کاربرانی که به دلیل سرعت پائین‌تر اینترنت، نمی‌توانند به صورت آنلاین این آموزش‌ها را مشاهده یا دانلود کنند، امکان خرید پستی نیز فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *