خانه / رشته‌ها / رشته‌های هنری / خطاطی / آموزش خط نستعلیق با خودکار

آموزش خط نستعلیق با خودکار

آموزش خط نستعلیق با خودکار

خطاطی نستعلیق با خودکار

خوشنویسی به معنی زیبانویسی یا نوشتن همراه با خلق زیبایی است. تاریخچه‌ی خوشنویسی تقریباً به قرن‌ها قبل و آن زمانی که تازه انسان‌ها نوشتن را آموخته بودند برمی‌گردد. خط اقسام و انواع مختلف دارد که هرخط زیبایی و هنرخاصی را برای نوشتن خود می‌طلبد.


دوره‌ی آموزش خط نستعلیق با خودکار توسط حسنعلی ایزدی

در این دوره‌‌ی آموزشی که توسط حسنعلی ایزدی آماده شده است، ایشان در یک ساعت و ۴۰ دقیقه به آموزش خط نستعلیق با خودکار می‌پردازد.


خرید پستی

اگر امکان دانلود یا مشاهده‌ی آنلاین این کلاس آموزشی برای شما فراهم نیست، می‌توانید با کلیک بر روی دگمه‌ی زیر و سفارش مجموعه‌ی آموزش خط نستعلیق با خودکار، تمامی قسمت‌های آن را از طریق پُست درب منزل خود تحویل بگیرید.
خرید پستی دوره آموزش خط نستعلیق با خودکار

درباره ی گروه آموزشی پوناتو

گروه آموزشی پوناتو
گروه آموزشی پوناتو با هدف تولید مجموعه‌های آموزشی فارسی و نیز یکپارچه کردن آموزش‌های ویدئوئی آنلاین فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است. در حال حاضر مجموعه‌های آموزشی بسیاری در اینترنت وجود دارد که بسیاری از کاربران به دلیل پراکندگی این مجموعه‌ها به آن‌ها دسترسی ندارند. ما سعی می‌کنیم این مجموعه‌ها را به شما معرفی کنیم و امکان مشاهده آنلاین و دانلود آن‌ها را فراهیم کنیم. برای آن دسته از کاربرانی که به دلیل سرعت پائین‌تر اینترنت، نمی‌توانند به صورت آنلاین این آموزش‌ها را مشاهده یا دانلود کنند، امکان خرید پستی نیز فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *