خانه / رشته‌ها / رشته‌های مهارتی / برنامه‌نویسی / آموزش برنامه‌نویسی سی‌شارپ

آموزش برنامه‌نویسی سی‌شارپ

آموزش برنامه‌نویسی سی‌شارپ - مهرداد نادری

سی‌شارپ

سی‌شارپ، زبانی شی‌گرا و سطح بالا از خانواده‌ی زبان‌های چارچوب دات‌نت شرکت مایکروسافت است. زبان سی‌شارپ با قدرت و در عین حال سطح بالای خود توانسته توجه بسیاری از برنامه‌نویسان را به خود جلب کند. این زبان برپایه‌ی سادگی، مدرن بودن، همه منظوره بودن و شی‌گرائی ساخته شد. آندرس هجلزبرگ، طراح زبان برنامه‌نویسی دلفی، سرپرستی تیم طراحان زبان سی‌شارپ را بر عهده داشت. این زبان دارای دستوری شی‌گرا مشابه ++C است و به شدت از زبان‌های جاوا و دلفی تأثیر پذیرفته است. در ابتدا نام این زبان COOL بود که مخفف C like Object Oriented Language بوده است؛ هر چند در ژوئیه ۲۰۰۰، زمانی که مایکروسافت پروژه را عمومی اعلام کرد، اسم آن به سی‌شارپ تغییر پیدا کرد.


درباره استاد این دوره

مهرداد نادری

مهرداد نادری دارای بیش از شصت مدرک بین‌المللی در زمینه‌های مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی رباتیک، مدیریت و زبان انگلیسی از معتبرترین موسسات جهان است. او کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات، مدرس بین‌المللی مایکروسافت در سال ۲۰۱۲ در ۱۰۶ دوره و نیز مدرس بین‌المللی اندروید است. دو بار عضویت ویژه در مایکروسافت آمریکا از مهم‌ترین بخش‌های رزومه‌ی ایشان است.

درباره ی مهرداد نادری

مهرداد نادری
مهرداد نادری دارای بیش از شصت مدرک بین‌المللی در زمینه‌های مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی رباتیک، مدیریت و زبان انگلیسی از معتبرترین موسسات جهان است. او کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات، مدرس بین‌المللی مایکروسافت در سال 2012 در 106 دوره و نیز مدرس بین‌المللی اندروید است. دو بار عضویت ویژه در مایکروسافت آمریکا از مهم‌ترین بخش‌های رزومه‌ی ایشان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *